Umywalki idealne w plenerze
Sprawdzony sposób na czystą wodę

Regulamin zakupów

Internetowy sklep plastpak.pl jest własnością firmy: FHUP „PLAST-PAK” Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach , 32-005 Niepołomice ul. Brzeska 11 , wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieście w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000247398, NIP 683-195-84-82, REGON 120136560.

Adres do korespondencji:
FHUP „PLAST-PAK” Sp. z o. o. , ul. Brzeska 11, 32-005 Niepołomice

Postanowienia ogólne

 1. Zamówienia można składać poprzez internet za pośrednictwem strony www.plast-pak.pl
 2. Zamówienie bez podanego nr telefonu osoby kontaktowej nie zostanie zrealizowane. Zamówienie zostanie potwierdzone pocztą elektroniczną.
 3. Złożenie zamówienia jest równoczesnym upoważnieniem firmy „Plast-Pak” do wysłania zamówionych produktów za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.
 4. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 14 dni roboczych,
 5. Należność za zamówiony towar Zamawiający może uregulować w następujący sposób: przy odbiorze przesyłki („za pobraniem”) lub przelewem (przedpłatą).
 6. Podczas dokonywania przelewu (przedpłaty) należność należy uregulować na konto: 16 1240 5107 1111 0000 5175 2471 w Pekao S.A. dla FHUP „PLAST-PAK” Sp. z o.o., Wola Batorska 575, 32-007 Zabierzów Bocheński podając na przelewie imię i nazwisko zamawiającego oraz nazwę zakupionego towaru.
 7. W przypadku płatności przelewem zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie sklepu.
 8. Dowód zakupu (faktura VAT lub paragon) jest dołączany do przesyłki lub wysyłany do Klienta w terminie do 14 dni.
 9. Zamówiony towar jest dostarczany do Klienta Pocztą Polską lub pocztą kurierską. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy podanymi podczas składania zamówienia.

Koszty dostawy wynoszą:

 • 15,00 zł – dla Umywalek 5L, 10L – paczka pocztowa ekonomiczna (przedpłata)
 • 18,00 zł – dla Umywalek 20L, 30L – paczka pocztowa ekonomiczna (przedpłata)
 • 20,00 zł - dla umywalek 5L,10L,20L,30L - dostawa kurierem (przedpłata) 
 • 21,00 zł – dla Stojaków pod umywalkę 5L; 10L; 20L/30L – paczka pocztowa ekonomiczna, kurier (przedpłata)
 • 25,00 zł – dla Kompletów (stojak + umywalka): 5L; 10L; 20L; 30L – paczka poczt. ekonom. , kurier (przedpłata)
 • 25,00 zł – dla Umywalek: 5L; 10L; 20L; 30L – przesyłka pocztowa kurier ( pobranie)
 • 28,00 zł – dla Stojaków pod umywalkę: 5L; 10L; 20L; 30L – przesyłka pocztowa , kurier (pobranie)
 • 35,00 zł – dla Kompletów (stojak + umywalka): 5L; 10L; 20L; 30L – przesyłka pocztowa , kurier ( pobranie )

Warunki dostawy obowiązują na terenie Polski. Przy wysyłce kilku rzeczy na raz koszty wysyłki mogą się zwiększyć - nie wszystko możemy spakować w jedną paczkę. Dla przesyłek większych koszty dostawy ustala się indywidualnie.

Szacunkowy koszt transportu widoczny jest przy wypełnianiu formularza zakupowego.

 1. UWAGA! otrzymaną przesyłkę zalecamy bezwzględnie otworzyć przy kurierze. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia zawartości przesyłki kurier jest zobowiązany do spisania protokołu szkody. Otrzymaną kopię należy przesłać (skan, foto) drogą elektroniczną na adres: zamowienia@plastpak.pl lub plastpak@interia.pl
 2. Możliwa jest zmiana kosztów dostawy na inne niż podane przy składaniu zamówienia. W takim przypadku kupujący zostanie o tym fakcie poinformowany i poproszony o potwierdzenie swojej zgody na pokrycie tych kosztów. 
 3. Wszystkie ceny podane w sklepie plast-pak.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). W momencie złożenia zamówienia cena zakupu jest wiążąca dla stron transakcji.

Gwarancja

 1. W sklepie oferujemy produkty nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.
 2. Przed odebraniem przesyłki zalecamy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie.

Reklamacje

 1. Sprzedający jest odpowiedzialny wobec Klienta, jeżeli sprzedany produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia), gdzie wadą fizyczną jest niezgodność dostarczonych produktów z umową. Klient ma prawo do złożenia reklamacji.
 2. Gwarancji nie podlegają uszkodzenia spowodowane niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem.
 3. Zgłoszenie z pełna nazwa produktu oraz dokładnym opisem uszkodzenia należy wysłać za pomocą wiadomości e-mail na adres zamowienia@plastpak.pl z dopiskiem „reklamacja”.
 4. W celu sprawnego przebiegu procesu reklamacyjnego sugeruje się przesłanie wraz z reklamacją kopii dowodu Transakcji. (np. paragon, faktura).
 5. Serwis ustala, czy wymianie lub naprawie podlega cały sprzęt czy tylko uszkodzony element.
 6. Odebrany sprzęt jest naprawiany bądź wymieniany na nowy i odsyłany pod wskazany adres w terminie do 14 dni kalendarzowych. O konieczności wydłużenia tego terminu Klient jest informowany na bieżąco.
 7. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta – Sprzedający niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. W przypadku braku możliwości wymiany produktu lub usunięcia wady produktu Spółka zwróci należność niezwłocznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa na numer konta wskazany przez Klienta.

Prawo do odstąpienia od umowy

 1. Na mocy ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 poz. 271 z późn. zm) Konsumentowi przysługuje prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny przez wysłanie pisemnego oświadczenia w terminie 14 dni kalendarzowych od daty odbioru Towaru.
 2. Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 1. można wysyłać mail na adres zamowienia@plastpak.pl lub dołączając je do przesyłki ze zwracanym towarem, kierowanej na adres FHUP „PLAST-PAK” Sp. z o. o.,ul. Brzeska 11 , 32-005 Niepołomice.
 3. Sklep zwróci konsumentowi cenę sprzedaży towaru (wraz z kosztami dostawy do Konsumenta) niezwłocznie, tj. nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych, w formie przelewu bankowego na wskazane przez Klienta konto.
 4. Konsument obowiązany jest zwrócić Towar niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy w stanie niezmienionym wraz z kopią dowodu zakupu (np. paragon, faktura VAT).
 5. Prosimy o zapakowanie i zabezpieczenie odsyłanych Towarów tak, aby nie zostały uszkodzone w transporcie.
 6. Zwrot Towaru odbywa się na koszt Konsumenta.

Ochrona danych osobowych

Wszystkie dane przesyłane przez Klienta do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych i nie ulegają przetwarzaniu w jakichkolwiek innych celach niż sama realizacja zamówienia. Adresy e-mail jak i dane tele adresowe nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Nie musicie się Państwo obawiać wysyłania tzw. spamu na skrzynki pocztowe. W każdej chwili macie Państwo prawo wglądu do zgromadzonych danych osobowych i prawo żądania ich natychmiastowego usunięcia bądź zmiany.

Cała zawartość strony internetowej plast-pak.pl (ilustracje, tekst, nazwy, zdjęcia, video) jest własnością „PLAST-PAK” Sp. z o. o., osόb zawierających z nią umowy czy partnerów. Każda częściowa lub całkowita reprodukcja zawartości dokonana dowolnym sposobem i na dowolnym nośniku wymaga wcześniejszej i wyraźnej zgody „PLAST-PAK” Sp. z o. o..

Pytania i odpowiedzi

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów i poznać ich wszelkie zalety. Skorzystaj z sekcji często zadawanych pytań.

Dowiedz się więcej

Oferta

W sprzedaży posiadamy nie tylko umywalki plenerowe, ale także wszelkiego rodzaju towarzyszące im akcesoria. Sprawdź!

Poznaj naszą ofertę

Kontakt z nami

Jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów, bądź masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z działem zamówień.

Skontaktuj z nami